5
3
4.5
4
5
3
5
1
5
1
5
3
4.8
4
Відгуки покупців, які придбали Коляски 2в1: по карті пакунок малюка в нашому магазині
5
Рената
2024-07-21 17:25:55
Наша коляка - лучшая! Все функции работают
5
Радмина
2024-08-27 14:14:57
Добрый день! Легко складывается и раскладывается, что очень удобно для повседневных прогулок.
5
Надія
2024-08-11 11:09:10
Чудовий вибір для зимових прогулянок! Теплі накладки
Коляска виглядає дуже елегантно і сучасно. Легко управляти, навіть на нерівних поверхнях. Задоволена покупкою.
5
Аліна
2024-07-29 15:57:35
Дуже зручний механізм для фіксації. Легко обертати.
5
Мілана
2025-02-27 18:15:04
М'яка коляска та зручна, дитина не плаче навіть при тривалих прогулянках
4
Мілана
2024-07-09 10:07:59
Після місяця використання можу сказати, що коляска варта своїх грошей. Вона зручна, має гарну амортизацію і великий кошик для покупок.
5
Тетяна
2024-07-18 11:57:12
Мені сподобалося, як коляска маневрує завдяки поворотним переднім колесам це робить прогулянки ще більш приємними.